City Kirken https://www.citykirken.dk ... en levende frikirke på Københavns vestegn Thu, 01 Dec 2022 11:07:31 +0000 da-DK hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.9.5 Julens lys https://www.citykirken.dk/4048-julens-lys/ Fri, 02 Dec 2022 06:15:36 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4048 Læs videre Julens lys ]]> I hans mægtige styrke! https://www.citykirken.dk/4039-i-hans-maegtige-styrke/ Fri, 18 Nov 2022 06:15:32 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4039 Læs videre I hans mægtige styrke! ]]> Hvilken vej ser du? https://www.citykirken.dk/4035-hvilken-vej-ser-du/ Fri, 11 Nov 2022 06:15:42 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4035 Læs videre Hvilken vej ser du? ]]> Hvad er Guds vilje? https://www.citykirken.dk/4033-hvad-er-guds-vilje/ Fri, 04 Nov 2022 06:15:38 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4033 Læs videre Hvad er Guds vilje? ]]> Et levende fællesskab https://www.citykirken.dk/4025-et-levende-faellesskab/ Fri, 28 Oct 2022 05:15:21 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4025 Læs videre Et levende fællesskab ]]> Tror du på mirakler? https://www.citykirken.dk/4023-tror-du-paa-mirakler/ Mon, 24 Oct 2022 11:36:49 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4023 Læs videre Tror du på mirakler? ]]> Hører du til? https://www.citykirken.dk/4020-hoerer-du-til/ Fri, 14 Oct 2022 05:15:36 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4020 Læs videre Hører du til? ]]> Snakker du med Gud? https://www.citykirken.dk/4018-snakker-du-med-gud/ Fri, 07 Oct 2022 05:15:55 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4018 Læs videre Snakker du med Gud? ]]> Himlen er dit hjem https://www.citykirken.dk/4012-himlen-er-dit-hjem/ Fri, 30 Sep 2022 05:15:35 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4012 Læs videre Himlen er dit hjem ]]> Spørgsmål https://www.citykirken.dk/4007-spoergsmaal/ Fri, 23 Sep 2022 05:15:31 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=4007 Læs videre Spørgsmål ]]>