City Kirken https://www.citykirken.dk ... en levende frikirke på Københavns vestegn Fri, 03 Jul 2020 15:07:49 +0000 da-DK hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 Tak! https://www.citykirken.dk/3368-tak/ Fri, 03 Jul 2020 15:07:49 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3368 Læs videre Tak! ]]> Forandring https://www.citykirken.dk/3364-forandring/ Fri, 26 Jun 2020 13:37:41 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3364 Læs videre Forandring ]]> Alle liv er værdifulde! https://www.citykirken.dk/3360-alle-liv-er-vaerdifulde/ Fri, 19 Jun 2020 09:54:05 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3360 Læs videre Alle liv er værdifulde! ]]> Den der er tro https://www.citykirken.dk/3353-den-der-er-tro/ Fri, 12 Jun 2020 15:42:53 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3353 Læs videre Den der er tro ]]> Gudstjenesten 7/6-2020 https://www.citykirken.dk/3346-3346/ Sat, 06 Jun 2020 11:16:13 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3346 Læs videre Gudstjenesten 7/6-2020 ]]> Grundlovsdag og fars dag https://www.citykirken.dk/3340-grundlovsdag-og-fars-dag/ Fri, 05 Jun 2020 11:51:38 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3340 Læs videre Grundlovsdag og fars dag ]]> Pinsesøndag d. 31/5-2020 https://www.citykirken.dk/3334-pinsesoendag-d-31-5-2020/ Sat, 30 May 2020 16:45:45 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3334 Læs videre Pinsesøndag d. 31/5-2020 ]]> I går og i dag … https://www.citykirken.dk/3326-3326/ Fri, 29 May 2020 13:02:10 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3326 Læs videre I går og i dag … ]]> Gudstjenesten 24/5-2020 https://www.citykirken.dk/3318-gudstjenesten-24-5-2020/ Sat, 23 May 2020 13:03:57 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3318 Læs videre Gudstjenesten 24/5-2020 ]]> Overvind det onde med … https://www.citykirken.dk/3313-overvind-det-onde-med/ Fri, 22 May 2020 17:00:17 +0000 https://www.citykirken.dk/?p=3313 Læs videre Overvind det onde med … ]]>